Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dziuchów - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 200 000 zł228 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, zostanie oddany w stanie deweloperskim, klimatyzowany, w budynku winda, położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł75 m² 9 998,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz spokojnego miejsca dla rodziny, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i wyjątkową lokalizację przy terenach zielonych. Powierzchnia: 75.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego pierwszego M ? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! Biuro Rewers Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 800 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18 arów (1 800 m ) położona w miejscowości Sieprawice, gmina Jastków, zaledwie kilkanaście minut od Lublina. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 304 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow. 0,93ha położona 8 km od Lublina. Teren płaski, szer. ok. 30m, dł. ok. 300m, energia elektryczna, woda linia telefoniczna na działce. Brak prądu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37 m² 10 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 - 2 pokoje - Parter - Lublin, ul. Niepodległości Cena: 379 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 842 zł42,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 958 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1958m2 położoną w Miłocinie zaledwie 15 min od Lublina. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł564 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka letniskowa Z mediami, tylko 10 minut spacerem do jeziora! Polecam na sprzedaż niezwykle zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 564 m2 , położoną w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziuchów

Dziuchów,lubelskie

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona, kształtna działka budowlana w Dziuchowie o powierzchni 1400m2 i wymiarach 30x43m. Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę zagrodową z dopuszczeniem jednorodzinnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij